Naši partneři:


artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarmaHodnocení obchodu na Zboží.cz

HyperZboží.cz NajduZboží.cz

NOVINKY

arr314.1.2021 - Novinka - Zajímavost - Kolo FELT JettyDnes jsme do e-shopu přidali jednu zajímavost: Kolo cruiser FELT Jetty. Kolo na pohodovou jízdu do... arr323.5.2020 - Nový vertikální stojan StabilusDnes jsme do e-shopu přidali nový vertikální stojan STABILUS. Stojan lze použít pro kola 26 -... arr34.11.2018 - Nový spojovatelný stojanDnes jsme do e-shopu přidali nový spojovatelný stojan. Stojany lze sestavovat do délky a počtu... arr33.11.2018 - Nové montážní stojany Super-BDnes jsme do e-shopu přidali nové montážní stojany Super-B. V nabídce jsou stojany Hobby, Profi i... arr317.4.2017 - Nový držák za pedál s opěrkou Dnes jsme do e-shopu přidali nový typ držáku kola za pedál. Je to ověřený držák kola za pedál,...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás
O nás

 

Jsme firma zabývající se prodejem cyklistických potřeb a jízdních kol, která byla založena v roce 2006. Potřeby pro cyklo a zimní sporty nabízíme v našem e-shopu Koloobchod.cz.


Projekt Uložkolo.cz je specializovaným obchodem, který Vám nabízí vše potřebné pro péči o Vaše jízdní kolo, koloběžku nebo odrážedlo. Najdete u nás potřeby pro jejich čištění, seřízení, opravu a také bezpečné uskladnění.


Spolupracujeme s osvědčenými českými i zahraničními dodavateli, kteří jsou zárukou kvalitního zboží.


Máme rádi sport a cyklistiku zvlášť. Víme, že základním předpokladem pro radost z jízdy je dobře fungující kolo. A právě tyto potřeby bychom Vám chtěli prostřednictvím tohoto obchodu nabídnout.

 

Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění rozměrů a vlastností zboží nebo termínu dodání.

 

Team Uložkolo.cz

NzY1ZDkz